KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8526125
nr 852 6125
Blandteknik
Dipdyk, F Frisendahl, änder, signerad, ramens innermått: 27x20
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 20:41:02
14/10 19:42:30
100 kr
14/10 20:10:33